Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Kuchyně pro mladý pár s francouzským oknem a víceúčelovým ostrůvkem

Rádi bychom vám představili další kuchyni, kterou jsme připravili pro mladý pár do jejich nového domu.

Před plánováním jsme se nejdříve setkali s našimi zákazníky, abychom je poznali a pochopili, jaké jsou jejich požadavky a potřeby. Poté jsme provedli zaměření prostoru, abychom zajistili, že všechny návrhy budou co nejlépe sedět.

Následně jsme připravili několik různých návrhů, ty jsme jeden po druhém se zákazníky prošli. Nakonec jsme vybrali návrh dvou rovných linií. Původní okno do ulice se zákazníci rozhodli zrušit . Nahradili jsme ho francouzským oknem vloženým mezi ostrůvek a zadní část kuchyně. Okno dodává prostoru světlo a umožňuje průchod ven z kuchyně třeba k budoucímu záhonu s bylinkami.

Dvířka kuchyně jsou v dekoru betonu, což dodává prostoru moderní vzhled. Obklady a pracovní desky v dekoru dubu zase přinášejí příjemnou a teplou atmosféru. Tuto kuchyň jsme navrhli tak, aby splňovala všechny požadavky našich zákazníků a aby se v ní cítili jako doma. Funkční ostrůvek s přípravnou plochou a indukční varnou deskou nabízí prostor pro vaření, ke kterému se vejde více kuchařů, ať už to budou kamarádi nebo třeba mrňaví začínající kuchaři. Dále je na ostrůvku barová deska s dvěma místy k sezení.

V této kuchyni dále najdete granitový dřez a pružinovou baterii. Je zde varná deska s integrovaným odsáváním BORA, vestavěná myčka, vestavěné trouby a samostatná americká chladnička.

Jak se vám tato kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte