Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Sympatická aktivní rodina si dopřála výměnu kuchyně za novou

Před zaměřením této kuchyně jsme jako vždycky zjišťovali informace od budoucích kuchařů. Oba manželé vaří a kromě toho všichni členové rodiny sportují. To sice s kuchyní souvisí jen vzdáleně, ale dohromady s dalšími drobnostmi nám to od začátku bylo velmi sympatické.

Původní kuchyně už nevyhovovala současným požadavkům rodiny, a hlavně si oba rodiče chtěli kuchyní udělat radost. Před navrhováním několika variant jsme prostor zaměřili a na základě představ majitelů jsme připravili několik variant, jak kuchyni pojmout. Společně jsme pak nad kuchyní nějaký čas diskutovali a došli jsme k variantě, kdy při vaření kuchařům umožníme být více součástí dění v jídelním a obývacím prostoru. Tedy vybrali jsme variantu, kde je varná deska otočená směrem do společného prostoru.

Kuchyně má v zadní části technický blok, kde je vestavěná chladnička, myčka nádobí, kombinovaná pečicí trouba s párou a výklenek pro volně stojící kávovar. Pod oknem pak navazuje část mytí a část přípravná a na poloostrově na ni pak plynule navazuje vaření. To je řešeno indukční varnou deskou s integrovaným odsavačem par BORA, který páry a vůně z vaření odvádí zadní částí ostrůvku ven z domu nejkratší možnou cestou.

Poloostrov jsme provedli se zapuštěnými obkladovými zády, aby bylo možné přímo u pracovní desky sedět. Pokud si tedy návštěva nebo zbytek rodiny bude chtít povídat s kuchařkou, může si k ostrůvku sednout a třeba i dostat něco k pití a jídlu.

Kuchyně má lakovaná dvířka s úchopovými žlábky, pracovní deska i obklady stěn jsou v dekoru dubu chalet. Varná deska i dřez jsou zapuštěné do roviny pro snadnější údržbu. Kuchyně je pak doplněna regály v ostrůvku a poličkami na stěnách.

Jak se vám líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte