Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Domluvte si s námi schůzku

Budeme mít na vás tolik času, kolik potřebujete. Klidně brzy ráno, dopoledne, po obědě i večer. Stačí nám zavolat nebo nechat pár údajů a to je vše.

Přijďte se podívat a popovídat si o vaší kuchyni

Ing. Michal Štochl

Ing. Michal Štochl

Plánování kuchyní, termíny schůzek, úvodní schůzky
Romana Uzlíková

Romana Uzlíková

Rezervace večerů, úvodní schůzky, příprava kuchyní, organizace závozů
Do 16 hodin: + 420 776 236 218

Jak to celé probíhá?

Rozhovor 1

Rozhovor

Nejdříve se ptáme, kdo u vás vaří, jak jste vysocí, kolik vás doma bydlí, atd. Pak se zeptáme na technické zázemí stavby. Projdeme spolu vybavení kuchyní, cenové příklady a vaše představy.

Zaměření 2

Zaměření

Přijedeme si zaměřit prostor budoucí kuchyně moderní technikou. Zároveň získáme o prostoru daleko lepší představu (světlo, výška, vybavení, souvislosti). Pokud jste ještě nezačali stavět, budeme pracovat podle plánu domu.

Prezentace návrhů 3

Prezentace návrhů

Na studiu spolu projdeme základní pravidla pro praktickou kuchyni a prohlédneme si spolu všech 3 - 5 variant kuchyně, které budeme mít připravené. Srovnáme, která v čem je lepší, všechny varianty vytiskneme a dostanete je k přemýšlení domů.

Ladění detailů 4

Ladění detailů

Tu nejlepší variantu kuchyně doladíme do detailu. Vybereme vybavení kuchyně, materiály, barvy a získáme i přesnou cenu.

Výběr spotřebičů 5

Výběr spotřebičů

Na studiu spolu projdeme všechny spotřebiče. Jaké jsou dnes možnosti, co je k čemu dobré a co byste chtěli využít. Pak doladíme typy a nabídku spotřebičů.

Objednání kuchyně 6

Objednání kuchyně

Když už máme vybranou celou kuchyni a spotřebiče, zbývá domluvit termín montáže. Ten vždy pevně stanovíme a kuchyni se spotřebiči objednáme.

Montáž 7

Montáž

Kuchyni pár dní před montáží zavezeme, pak ji montujeme. Na montáži si dáváme záležet. Dáváme jí čas a péči, protože kuchyni stavíme na spoustu let. I proto se držíme svých spolehlivých a léty osvědčených precizních montážníků.

Předání 8

Předání

Kuchyni po montáži předávají montážníci. Po pár týdnech užívání kuchyně ještě následuje předání kuchyně i s vysvětlením údržby, obsluhy spotřebičů a tipy k používání a vaření. Na to se vždycky hodně těšíme.

Probereme vaši kuchyni? Napište nám, ozveme se zpět
( ať víme, jak Vás oslovit )
( pro kontakt a domluvení schůzky )
( můžeme si tak snáze poslat půdorys, návrhy apod. )
( plánuji stavbu, stavím, rekonstruuji... )