Domluvte si s námi schůzku

Budeme mít na vás tolik času, kolik potřebujete. Klidně brzy ráno, dopoledne, po obědě i večer. Stačí nám zavolat nebo nechat pár údajů a to je vše.

U dobré kávy projdeme vaše představy

Ing. Michal Štochl

Ing. Michal Štochl

Plánování kuchyní, termíny schůzek,  úvodní schůzky
Romana Uzlíková

Romana Uzlíková

Rezervace večerů, úvodní schůzky, příprava kuchyní, organizace závozů  
Do 16 hodin: + 420 776 236 218 

Jak to celé probíhá?

Rozhovor 1

Rozhovor

Nejdříve se ptáme, kdo u vás vaří, jak jste vysocí, kolik vás doma bydlí, atd. Pak se zeptáme na technické zázemí stavby. Projdeme spolu vybavení kuchyní, cenové příklady a vaše představy.

Zaměření 2

Zaměření

Přijedeme si zaměřit prostor budoucí kuchyně moderní technikou. Zároveň získáme o prostoru daleko lepší představu (světlo, výška, vybavení, souvislosti). Pokud jste ještě nezačali stavět, budeme pracovat podle plánu domu. 

Prezentace návrhů 3

Prezentace návrhů

Na studiu spolu projdeme základní pravidla pro praktickou kuchyni a prohlédneme si spolu všech 3 - 5 variant kuchyně, které budeme mít připravené. Srovnáme, která v čem je lepší, všechny varianty vytiskneme a dostanete je k přemýšlení domů.

Ladění detailů 4

Ladění detailů

Tu nejlepší variantu kuchyně doladíme do detailu. Vybereme vybavení kuchyně, materiály, barvy a získáme i přesnou cenu.

Výběr spotřebičů 5

Výběr spotřebičů

Na studiu spolu projdeme všechny spotřebiče. Jaké jsou dnes možnosti, co je k čemu dobré a co byste chtěli využít. Pak doladíme typy a nabídku spotřebičů.

Objednání kuchyně 6

Objednání kuchyně

Když už máme vybranou celou kuchyni a spotřebiče, zbývá domluvit termín montáže. Ten vždy pevně stanovíme a kuchyni se spotřebiči objednáme.

Montáž 7

Montáž

Kuchyni pár dní před montáží zavezeme, pak ji montujeme. Na montáži si dáváme záležet. Dáváme jí čas a péči, protože kuchyni stavíme na spoustu let. I proto se držíme svých spolehlivých a léty osvědčených precizních montážníků.

Předání 8

Předání

Kuchyni po montáži předávají montážníci. Po pár týdnech užívání kuchyně ještě následuje  předání kuchyně i s vysvětlením údržby, obsluhy spotřebičů a tipy k používání a vaření. Na to se vždycky hodně těšíme.


Probereme vaši kuchyni? Napište nám, ozveme se zpět
( ať víme, jak Vás oslovit )
( pro kontakt a domluvení schůzky )
( ráno, dopoledne, po obědě... )