Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Kuchyni pomůžeme navrhnout i vybavit

Tak, abyste v ní méně pobíhali a více si užívali. Nebo si třeba uvařili o kousek lepší večeři. Pracujeme s německým výrobcem kuchyní, u kterého se nám osvědčila kvalita, přístup a design.

Nolte

Kuchyně Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Další hodiny hledání na internetu, nebo 90 minut u nás ve studiu?

Domluvit schůzku a dotáhnout své nápady

Historie značky Nolte

Kuchyně Nolte jsou kvalitní moderní německé kuchyně. Za kvalitou stojí jak šedesátiletá tradice, tak úsilí rodiny Nolte vést vývoj stále kupředu. Pro Vás jako majitele kuchyně Nolte to zaručuje vysokou kvalitu nábytku, spoustu pratických řešení a dlouhou životnost.

Podíváme se na různé tvary i barvy

Celá galerie

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.