Kuchyni pomůžeme navrhnout i vybavit

Tak, abyste v ní méně pobíhali a více si užívali. Je přitom celkem jedno, jakou značku nakonec vyberete. Pracujeme jen s výrobci, kteří se nám po létech praxe osvědčili.

Nolte

Kuchyně Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 50letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 60kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta. 

Důležité je sladit 5 zón

Zásoby potravin

Zásoby potravin

Jeden a ten samý nákup můžete ukládat půl hodiny nebo také 10 minut. Záleží na tom, kam s ním všude musíte.

Jak pohodlně nákup uložíte a jak snadno se k němu dostanete?  Tomu se podíváme na zoubek.

Prostor pro mytí

Prostor pro mytí

Máte pořád spoustu nádobí? Pomůže vám správně vybraná a dobře umístěná myčka. Dáte do ní naráz všechny příbory, hrnce nebo talíře.

Jak nádobí do myčky naskládat a kterou vybrat? I s tím vám pomůžeme.

Ukládání nádobí

Ukládání nádobí

Představte si, že všechny talíře z myčky uložíte rychle do jediné zásuvky. A stejně tak i příbory.

Příprava jídla

Příprava jídla

Kdo u vás vaří, jak je vysoký a kde se mu bude nejlépe stát? Kam se hodí ostrůvek a co na něj dát? Vytvoříme kuchyni přímo pro vás.

Vaření a pečení

Vaření a pečení

Kdy je lepší plynová deska a kdy indukce? Jak se vaří s parní troubou? A opravdu potřebujete mikrovlnku? Probereme, do jakých spotřebičů investovat a na kterých naopak ušestřit.

Další hodiny hledání na internetu, nebo 90 minut u nás ve studiu?

Domluvit schůzku a dotáhnout své nápady

 

Příběh značky Nolte

Kuchyně Nolte jsou kvalitní moderní německé kuchyně. Za kvalitou stojí jak padesátiletá tradice, tak úsilí rodiny Nolte vést vývoj stále kupředu. Pro Vás jako majitele kuchyně Nolte to zaručuje vysokou kvalitu nábytku, spoustu pratických řešení a dlouhou životnost.

Podíváme se na různé tvary i barvy

Celá galerie

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.