Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Ostrůvková kuchyně pro mladý pár s vášní pro žirafy

Rádi bychom vám představili další novou kuchyni. Vše začalo on-line schůzkou mladým párem , během které jsme se snažili pochopit, jaké jsou jejich zvyklosti a co od nové kuchyně očekávají. Prostor pro kuchyni jsme si pak zaměřili a na nadcházející schůzku jsme připravili několik návrhů, které měly odrážet přání a potřeby zákazníků a zároveň využít co nejlépe daný prostor.

Jedno řešení mladý pár zaujalo natolik, že se rozhodli ho doladit do posledního detailu. Pečlivě jsme zvažovali všechny prvky, abychom dosáhli co nejlepšího výsledku. Poté jsme zvažovali vhodné, které by respektovaly novou podlahu v dekoru dřeva a doladily kuchyni k celkovému stylu místnosti. Následně jsme vybrali spotřebiče a nakonec kuchyni naši montážníci namontovali.

Zajímavostí je, že celé plánování probíhalo on-line, akorát zaměření a montáž mohla a musela být na místě. Tam jsme zjistili, že zákazníci mají vášeň pro žirafy, minimálně pro jejich fotky a obrázky. Vzorky dvířek v té době cestovaly po Praze od zákazníka k zákazníkovi. Doba to byla nelehká, ale o to větší radost máme z výsledku.

Doufáme, že zákazníci využívají kuchyni naplno. Pomoci jim k tomu může varná deska BORA s inovativním spodním odsáváním, pečicí trouba s párou, mikrovlnná trouba, plně integrovaná myčka nádobí a vestavěná chladnička s mrazničkou.

Jak se vám tato kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte