Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Kuchyně s prostorem pro víno i výborné rumy bude sloužit hlavně na vaření

Tuto kuchyni jsme vytvořili původně pro mladý pár, který si začínal stavět svůj vysněný rodinný domek. Na začátku byli jen dva, ale brzy po montáži kuchyně se rozrostli o nového člena rodiny - malé dítě. Kuchyně se nachází v prostorné místnosti, která kombinuje kuchyni, jídelnu i obývací pokoj.

Zvláštností v této kuchyni je stěna s nízkým, ale dlouhým oknem, které si paní přála mít mezi pracovní deskou a horními skříňkami. Zároveň také měla pracovní deska probíhat do parapetu okna a na okno měly navazovat i horní skříně. To je pro nás vždycky výzvou, protože je potřeba na stavbě dodržet přesnou výšku parapetu a zároveň i přesnou výšku stavebního otvoru. O to větší pak máme radost, když se dílo podaří. :-)

V této kuchyni jsou k dispozici moderní a funkční prvky: Indukční varná deska BORA s elegantním a efektivním spodním odsáváním je zapuštěna do pracovní desky, což zajišťuje maximální pohodlí při vaření a následném úklidu. Stejně tak i granitový dřez je zapuštěný do roviny pracovní desky.

Dalšími prvky v této kuchyni jsou pečicí trouba Miele, parní trouba Miele a plně integrovaná myčka nádobí Miele.

Ostrůvek v této kuchyni je samostatnou kapitolou. Na jeho boku se nachází obkladová deska v dekoru pracovní desky - oxid nero. Ostrůvek nabízí nízké barové sezení, které je ideální pro rychlé snídaně nebo odpolední občerstvení, případně může sloužit na psaní úkolů nebo na pomoc kuchařce při vaření.. Uvnitř ostrůvku se také nachází zajímavý výklenek na utěrky. Ze strany obýváku je pak do ostrova zapuštěna vestavěná vinotéka. Zbývá pak jen umístit někam rumy, které jsou zálibou pána domu - i na ty zákazníci pamatovali a jejich místo by mělo být nedaleko ostrůvku v "rumové skříni".

Celá kuchyně má dvířka v provedení Nolte AlphaLack s lakovanou úchopovou drážkou. Pracovní desky, obklady stěn a barová deska jsou ve stejném dekoru - Nolte Oxid Nero.


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte