Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Praktická kuchyně s avokádovými matnými dvířky a Lapitec pracovní deskou

Zákazníci přišli na doporučení své dcery s manželem, kterým jsme před několika měsíci dokončili moderní kuchyni s pracovní deskou z keramického Lapitecu. Tentokrát měla paní zákaznice konkrétní přání ohledně změny kuchyně. Původní kuchyně měla velkou pracovní plochu, kterou si přála zachovat, ale nevyhovovaly jí staré spotřebiče a osvětlení pracovních ploch. Dále si přála svěží, světlou kuchyni.

Dům, ve kterém se kuchyně nachází, byl postaven zhruba před 30 lety a tak jsme se do některých aspektů designu nemohli zasahovat. Navrhli jsme několik řešení, která respektovala praktičnost kuchyně a zajistila, aby navazovaly jednotlivé části a v kuchyni se dobře vařilo.

Zákazníci se rozhodli opět pro keramiku Lapitec, kterou jsme již v minulosti úspěšně použili. Bohužel kvůli době, ve které jsme kuchyni dodávali, jsme na Lapitec museli neplánovaně čekat o půl roku delší dobu. Nakonec se však stalo a Lapitec byl použit i na obklad stěn.

Spotřebiče, které jsme pro tuto kuchyni vybrali, zahrnují varnou desku s integrovaným odsáváním Bora Pure s odtahem na fasádu, pečicí troubu s párou, mikrovlnnou troubu, volně stojící černou chladničku a vestavěnou myčku nádobí s funkcí AutoOpen - automatickým otevřením po sušení.

Kuchyňské skříňky mají matnou lakovanou úpravu v barvě Nolte Avokádo, kterou krásně doplňuje pracovní deska Lapitec Mocca s povrchem Satin. Dvířka jsou profilovaná z řady "nová klasika" od Nolte s názvem Torino.

Tuto kuchyni jsme navrhli tak, aby byla praktická a funkční a zároveň splňovala přání zákazníka. I přes některé omezení, která nám dům z doby, kdy byl postaven, přinesl, jsme společně s paní zákaznicí vytvořili prostor, který je moderní, svěží a funkční a z kuchyně máme velkou radost!


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte