Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Novou bílou kuchyní se dřevem si majitelka udělala do důchodu radost

Na plánování  kuchyně do rodinného domu jsme měli hodně podobný prostor jako v novějších panelových bytech. Tuto kuchyni je tedy možné vidět i jako možnou variantu do bytu v panelovém domě. Věděli jsme, že máme připravit kuchyni pro paní, která ráda vaří. Do kuchyně se pak měl ještě vejít jídelní stůl. Vytvořili jsme několik variant kuchyně a vybírali tu, která bude nejlépe vyhovovat.

Od začátku jsme bojovali s každým centimetrem. Hodně nám pomohlo, že si paní vybrala kuchyni s lakovanými dvířky s úchytným žlábkem. To nám pomohlo ušetřit několik potřebných  centimetrů u stěny a v rohu kuchyně. Snažili jsme se jako vždy udělat  kuchyni co nejvíce praktickou. A máme radost, že se to v rámci možností prostoru povedlo.

Zprava začíná v kuchyni část na mytí, pak navazuje dostatečně velká přípravná plocha a nakonec samotné vaření. Úplně vlevo je potom vestavěná chladnička a vedle ní v optimální výšce umístěná pečicí trouba. Tím, že je v kuchyni jen jedna trouba, vznikl nádherný  prostor na skladování potravin hned vedle chladničky.   Kuchyně je jako vždy vybavená velmi kvalitními výsuvy, které jsme si mohli dovolit dát do všech spodních skříní včetně dřezové.

Bílá lesklá dvířka jsme doplnili pracovní deskou a obkladem v dekoru dřeva. Do pracovní desky jsme zasadili nano granitový dřez a plynovou varnou desku. Dominantou kuchyně je pak šikmý odsavač par s vývodem na fasádu.

Jak se vám kuchyně líbí?

Vlevo je u stěny vestavěná menší chladnička s mrazničkou.
Vlevo je u stěny vestavěná menší chladnička s mrazničkou.
Trouba je umístěna v optimální výšce.
Trouba je umístěna v optimální výšce.
Na přípravu je mezi dřezem a varnou deskou dostatečně velká plocha.
Na přípravu je mezi dřezem a varnou deskou dostatečně velká plocha.
Odsavač par má vývod přímo na fasádu.
Odsavač par má vývod přímo na fasádu.