Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Vyladěnou kuchyní jsme udělali radost izraelsko-české rodině

V polovině roku se na nás obrátil trochu zoufalý izraelsko-český pár. Na kuchyni už nějakou dobu pracovali, ale zřejmě jim docházely síly. Myšlenka bílé kuchyně s růžovými skříňkami byla na světě ještě dříve, než jsme se do práce pustili. Poté, co jsme navštívili nádherný prosvětlený podkrovní byt v pražském činžovním domě, připravili jsme několik nových řešení kuchyně a pak se společně pustili do práce.

Probrali jsme všechny možné dispoziční varianty a nakonec jsme se vrátili k původní myšlence kuchyně, ač s několika praktickými úpravami. Zhruba dva měsíce nám nakonec trvalo doladit detaily, barvy, počet a vzhled horních skříní apod. Ačkoli se to může zdát náročné, výslednému řešení kuchyně to v mnoha ohledech pomohlo.

Kuchyni jsme vybrali s úchopovými žlábky z řady Nolte MatrixArt. Dlouho jsme se točili kolem různých barevných provedení, ale nakonec jsme dospěli k zemité barvě dvířek v dekoru lava, kterou jsme doplnili o levandulovou barvu horních skříní. Doladili jsme si dřevěný dekor pracovních desek, bočnic, obkladu stěn apod. Ve stejném dekoru jsme pak dodali i jídelní stůl.

Ve spodní části kuchyně jsou všude výsuvy (hluboké šuplíky) a klasické zásuvky (nízké šuplíky) vybavené organizéry na příbory a nože. V levé části je vestavěná vysoká chladnička a v pravé části pak pečicí trouba kombinovaná s párou.

Abychom zákazníkům dopřáli co nejjednodušší údržbu, vestavěli jsme varnou desku i dřez do roviny. Varná deska pak v sobě má integrovaný odsavač par, tedy zabudovanou digestoř. Celé této desce od firmy BORA jsme pak jako třešničku na dortu vyměnili černou trysku za "růžovou", aby ladila s dekorem horních skříní. Myčka nádobí je v této kuchyni, stejně jako jiných, prakticky samozřejmostí.

Spolupráce na této kuchyni nás jako vždy bavila, navíc jsme měli příležitost alespoň částečně poznat jinou kulturu a "prosvištět" si angličtinu:-)

Jak se vám kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte