Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Spolupráce s designerkou se mladému zákazníkovi vyplatila

Už na začátku spolupráce bylo u téhle kuchyně příjemné, že zákazník dostal doporučení od svých kamarádů. S těmi jsme na kuchyni začínali už během hrubé stavby domu, takže spolupráce trvala více než rok a půl. Za tu dobu jsme se stihli poznat a spolupráce s jejich kamarádem tak nabrala rychlejší spád. Také jsme se do práce pustili ještě během rekonstrukce bytu. Tedy jednalo se o nádhernou citlivou rekonstrukci činžovního domu v centru Prahy.

Zákazník od začátku na celém bytě spolupracoval s bytovou designérkou, se kterou jsme se také poměrně snadno naladili. Naše práce byla vyřešit funkční uspořádání kuchyně a na designérce pak společně s námi kuchyni vzhledově doladit. Tak jak je u nás standardem, vyšli jsme z několika variant a postupně jsme se dopracovali k výslednému ostrůvkovému řešení s vařením do prostoru. Vzhledem k velikosti místnosti jsme museli pečlivě zvažovat každý centimetr, který kuchyní zabereme. Nakonec jsme ji celou doladili a museli jsme stavbu nechat upravit některé instalace.

Kuchyni jsme od začátku ladili do tmavých barev. Kuchyně je matná černá v kombinaci s dekorem rezavého železa. Může se pyšnit varnou deskou s integrovaným odsavačem par BORA, vestavěnou troubou, pěknou myčkou nádobí, vestavěnou chladničkou apod.

Dřez jsme použili klasický nerezový, ale také jsme ho zapustili do roviny, aby se s ním snáze pracovalo. Nad dřezem jsme po diskusi dali pouze polici, protože úložného prostoru tam byl jinak dostatek.

Součástí dodávky byl také vestavěný díl do obývacího pokoje.

Jak se vám kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte