Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Přijít plánovat kuchyni včas se sympatickému páru vyplatilo

Ve fázi hrubé stavby nás na doporučení kolegů z práce navštívil sympatický mladý pár. Na stavbě zatím chyběly příčky a my jsme si tak mohli prostor pro kuchyni doladit podle potřeby. Původní představa byla bílá nebo světlá rohové kuchyně s nějakým pomocným pultíkem a americkou chladničkou u venkovní stěny. Jak moc se výsledná kuchyně liší od původní představy je možná zajímavé, ale důležité je, jak dobře se ve výsledné kuchyni vaří a jak to celé funguje v souladu s jídelnou a obývacím pokojem.

Zaměřili jsme hrubou stavbu a pustili se do práce. Prošli jsme několik dispozičních návrhů a nakonec bylo jasné, že už se budeme bavit jen o vaření na ostrůvku. Americkou chladničku jsme se rozhodli zabudovat do výklenku v plánované spíži, čímž jsme uspořili v kuchyni místo. Během návštěv studia se mladému páru zalíbila tmavší kuchyně, tedy z myšlenky kuchyně bílé zcela sešlo. Také si u nás oblíbili keramickou pracovní desku a už to nešlo jinak:-)

Kuchyni jsme osadili vestavěným kávovarem, pečicí a parní troubou, vestavěnou myčkou nádobí a varnou deskou s digestoří BORA. Tu jsme vestavěli do roviny kvůli snadné údržbě. Dřez jsme vestavěli zespodu pod pracovní desku a vybrali jsme nerezový od Franke.

Ostrůvkovou část kuchyně jsme doplnili zvýšenou barovou deskou a jako šperk na kuchyni jsme doplnili úchopové lišty Nolte MatrixArt o příjemná světla. Tím, že černá matná dvířka mají zlatou hranu, osvětlení nádherně kuchyni podtrhne. Vysoké skříně se spotřebiči jsme pak provedli v dekoru rezavého kovu.

Celá spolupráce byla velmi příjemná a rádi na ni vzpomínáme!

Jak se vám kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte