Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Na kuchyni jsme pracovali od samého začátku a celé si to užili

Dříve, než jsme se dostali k práci na této kuchyni, navrhovali jsme spolu s majiteli kuchyni do jiného nového domu. Místo něho nakonec vyrostl dům jiný, ale my měli tu radost, že jsme byli na projektu už v počáteční fázi a mohli si tak spolu spoustu věcí odladit.

Navrhnuli jsme několik variant řešení a vítězem se stala varianta s vařením na ostrůvku s výhledem na zahradu a do obývacího pokoje. Kuchyni na stěně jsme udělali vysokou, umístili do ní podélné okno, horní skříně a hluboké nástavné skříně v druhé řadě.

Po stránce logické a praktické hezky navazují jednotlivé pracovní části od uložení potravin, přes mytí, přípravu a vaření až po pečení. Na ostrůvku je prostorná pracovní plocha, na kterou navazuje varná deska s integrovaným odsavačem par, který má vývod nejkratší cestou přímo na fasádu.

Pod oknem je granitový dřez, myčka nádobí, odkladová plocha a samozřejmě technické bloky s přístroji. Celá kuchyně je v kombinaci barvy sahara s dekorem oxid nero.

Jak se vám kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte