Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Kuchyni jsme společnými silami natěsnali do malého prostoru tak, aby byla praktická a ergonomická

Pro stejnou zákaznici jsme už jednu kuchyni vymýšleli pár let zpátky. Teď byl ale čas na změnu bydliště, aby se do nového domova mohla vejít celá rozrůstající se rodina. Celá spolupráce trvala dobře přes rok, protože na začátku stála jen hrubá stavba a k dokončení chyběla ještě spousta měsíců.

Po zaměření jsme připravili několik 3D návrhů, abychom je pak společně prošli. Zákazníky nejvíce oslovila varianta, která na pravé straně začíná zvýšenou myčkou nádobí a pokračuje pečicí troubou umístěnou do optimální výšky. Dále je v kuchyni zabudovaný granitový dřez, příjemně velká pracovní plocha, indukční varná deska s recirkulačním odsavačem a nakonec krásná černá volně stojící chladnička.

V původním bytě se osvědčila bílá kuchyně ve vysokém lesku s dřevěným dekorem pracovní desky a ani v této kuchyni tedy nebyla potřeba se od původních barev a materiálů příliš odchylovat.

Zajímavostí této kuchyně je do výšky umístěná myčka nádobí, která zároveň nenarušuje funkční celek a ergonomii celé pracovní části.

Jak se vám kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte