Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Kuchařka může při vaření obdivovat Barrandovské skály

Oslovili nás manželé s malou dcerkou, abychom jim navrhli novou kuchyni, v bytovém domě na Barrandově. V době, když jsme přišli, už bylo mnohé hotové. Proto se na nás manželé obrátili, neboť chtěli co nejlépe využít celkový prostor kuchyně. Prokonzultovali jsme několik řešení, z nichž vyhrála kuchyně s vařením na ostrůvku. 

V první řadě jsme se rozhodli přesunout vodu a odpad na současné místo. V půdorysu kuchyně to dávalo větší smysl. Museli jsme na místo poslat instalatéra, eletrikáře i sádrokartonáře, kteří vše hravě zvládli.  Zleva tedy začíná část mycí, dále přípravná a v poslední řadě část na vaření a pečení. 

V kuchyni je vysoký blok skříní s vestavnou chladničkou, mikrovlnnou a pečicí troubou, integrovanou myčkou nádobí a místem pro spíž a uložení potravin. Samozřejmostí je indukční varná deska a odsavač par s odtahem do šachty. V zadní části ostrůvku je ukrytá skříňka, využije se tak hluchý roh. Ke kuchyni přiléhá jídelna a navazuje obývací část.

Kuchyně je provedená v dekoru afrického wenge a magnólie. Tvoří tak jemný kontrast.

V současné době, po třech letech, jsme se vrátili na místo, abychom na přání dodělali osvětlení soklu ze strany v obývací části.

Jak se vám kuchyně líbí?