Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Bezúchytová ostrůvková kuchyně s dvojitou barovou deskou v Kladně

Už při hrubé stavbě domu jsme se s paní majitelkou začali bavit o kuchyni a plánovat. Připravili jsme několik variant kuchyně a vybrali kuchyni s vařením na ostrůvku s vestavěnou indukční varnou deskou a integrovaným odsavačem par BORA Basic.

Kuchyni jsme ladili do posledního detailu a vybrali slovy majitelky "velkorysé řešení". Ostrůvek jsme vybavili dvojitou barovou deskou, aby se u něho dalo příležitostně sedět. Na boční stěnu jsme umístili trouby a obestavěli americkou chladničku. Na zadní stěně je pak mycí část s výsuvnými koši a plně integrovanou myčkou nádobí.

Kuchyně poskytuje dostatek přípravné pracovní plochy včetně vaření na ostrůvku. Ve zbylých částech je spousta místa, kde může trvale stát kávovar a ještě zbyde místo na odkládání při případném větším vaření nebo vánočním pečení.

Celá kuchyně má lakovaná dvířka ve vysokém lesku s úchytovými žlábky. Doplněna je pak tmavou pracovní deskou a obklady ve stejné barvě.

Jak se Vám kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte