Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Do hotového domu jsme plánovali kuchyni s ostrůvkovým vařením

Když nás oslovila mladá rodina, vyjeli jsme si zaměřit prostor v novém moderním domě nedaleko Prahy. Dům byl celý hotový, zbývalo "jen" naplánovat a dodat kuchyni. Od začátku bylo jasné, že některé zásahy do instalací nebudou možné, přesto jsme se do plánování pustili, jako by nás žádná omezení nečekala.

Prošli jsme několik 3D návrhů kuchyně zvážili možnosti a pak už jsme se jen bavili o kuchyni s ostrůvkovým vařením. Zákazníky od začátku nadchla varná deska Bora Classic s tepanem a nebylo tedy, co v tomto ohledu řešit. Otázkou ale zůstávalo, jestli vyvést odtah ven na fasádu, když do podlahy nebylo jednoduché sáhnout, nebo zvolit čištění vzduchu přes filtry. Nakonec jsme zvolili poměrně netradiční řešení a odtahové potrubí jsme umístili přímo do ostrůvku a vedli jsme ho ven do stěny. Tím jsme získali krásný volně stojící ostrůvek a zároveň se tak nejlépe zbavili pachů z vaření a restování.

Kuchyni jsme osadili vestavěnou chladničkou, pečicí troubou, parní troubou a vestavěnou myčkou. Delší dobu jsme pak diskutovali nad dekory kuchyně. Moc nám v tom nepomohla začínající první vlna nevlna covidu, takže jsme si vzorky různě posílali tam a zpátky a vedli jsme hovory na dálku. Výsledné barvy jsme ale nakonec vybrali, kuchyni objednali a namontovali. Z výsledku máme radost nejen proto, že si zákazníci v kuchyni vaření užívají, ale i z nějaké vnitřní radosti, že celý ten prostor krásně doladili.

Jak se vám kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte