Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Do domu od architekta kuchyni až po šikmý strop

Mladí manželé nás oslovili ve chvíli, kdy byla postavena hrubá stavba jejich nového moderního domu. Z jejich spolupráce s architektem vzešla poměrně konkrétní představa kuchyně. Ta měla mít jak ostrůvek s vařením, technický blok se spotřebiči, který sahá až po šikmý strop do výšky zhruba čtyř metrů.

Společně jsme na kuchyni ladili spoustu detailů. Než jsme se k nim dostali, zvažovali jsme ještě i jiné možnosti uspořádání kuchyně. Nakonec jsme na samotné kuchyni ladili uspořádání dřezu, přípravné části a prostoru pro vaření tak, aby kuchyně byla co nejvíce praktická.

Nakonec jsme se shodli na řešení, kdy se veškerá práce v kuchyni bude odehrávat směrem do obývacího a jídelního prostoru - na ostrově je umístěno jak mytí, tak i příprava a vaření. Pod oknem je pak dodatečná pracovní plocha napojená na úložný prostor v rohu kuchyně, který pak přechází v technický blok, jehož součástí je vyvýšená myčka nádobí, parní trouba, pečicí trouba, ohřívač talířů a vestavěná chladnička. Technický blok má v sobě několik otevřených polic a v horní části je pak doplněn o osvětlení.

Kuchyně má lakovaná šedá dvířka s kovovými úchopovými lištami, doplněna je o prvky z pravého dřeva. Na práci je pak určena keramická deska s hrubým povrchem, do níž je zabudován granitový dřez a do plochy zapuštěná varná deska s integrovaným odsavačem par BORA.

Jak se vám kuchyně líbí?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte