Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Bílošedá ostrůvková kuchyně do novostavby, Rokycany

S majiteli jsme na kuchyni začali pracovat před třemi lety ve chvíli, kdy stála hrubá stavba. Prošli jsme společně několik variant řešení a nakonec vybrali ostrůvkové. Přesto, že rozpočet nebyl velkorysý, se nám podařilo vytvořit zajímavou, funkční a kvalitní kuchyni dle představ zákazníků. Vestavěli jsme myčku, pečicí a mikrovlnnou troubu, indukční varnou desku a ostrůvkový odsavač par. Pracovní desku u granitového dřezu jsme na přání protáhli až pod okno, u ostrůvku deska navazuje na parapet. Líbí se Vám tato kuchyně?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte