Kuchyni pomůžeme navrhnout i vybavit

Tak, abyste v ní méně pobíhali a více si užívali. Je přitom celkem jedno, jakou značku nakonec vyberete. Pracujeme jen s výrobci, kteří se nám po letech praxe osvědčili.

 

Kuchyně Intuo

Luxusní kuchyně nejvyšší třídy. Čekají vás silná dvířka z dřevěné dýhy, nerezové zásuvky, pracovní desky z kamene a lak ve vysokém lesku. Kromě toho mají kuchyně INTUO řadu vychytávek, jako třeba samootvíratelné skříňky či automatické rozsvěcení v zásuvkách. 

Důležité je sladit 5 zón

Zásoby potravin

Zásoby potravin

Jeden a ten samý nákup můžete ukládat půl hodiny nebo také 10 minut. Záleží na tom, kam s ním všude musíte.

Prostor pro mytí

Prostor pro mytí

Máte pořád spoustu nádobí? Pomůže vám správně vybraná a dobře umístěná myčka. Dáte do ní naráz všechny nože nebo talíře.

Ukládání nádobí

Ukládání nádobí

Představte si, že všechny talíře z myčky uložíte rychle do jediné zásuvky. A stejně tak i příbory.

Příprava jídla

Příprava jídla

Kdo u vás vaří, jak je vysoký a kde se mu bude nejlépe stát? Kam se hodí ostrůvek a co na něj dát? Vytvoříme kuchyni přímo pro vás.

Vaření a pečení

Vaření a pečení

Kdy je lepší plynová deska a kdy indukce? Jak se vaří s parní troubou? A opravdu potřebujete mikrovlnku? Probereme, do jakých spotřebičů investovat a na kterých naopak ušestřit.

Další hodiny hledání na internetu, nebo 90 minut u nás ve studiu?

Domluvit schůzku a dotáhnout své nápady

 

Příběh značky Intuo

Kuchyně Intuo jsou luxusní rakouské kuchyně. Původně luxusní řada kuchyní ewe je nyní úplně samostatnou značkou, pod kterou najdete jen kuchyně nejvyšší kvality. Na první pohled poznáte, že se jedná o nejvyšší řadu kuchyní  s nadstandardně provedenými dvířky a výjimečnými materiály. Na videu je příklad provedení dvířek s rezavým dekorem.

Ukážeme vám různé tvary i barvy

Celá galerie