Kuchyni pomůžeme navrhnout i vybavit

Tak, abyste v ní méně pobíhali a více si užívali. Je přitom celkem jedno, jakou značku nakonec vyberete. Pracujeme jen s výrobci, kteří se nám po letech praxe osvědčili.

 

Kuchyně EWE

Kvalitní rakouské kuchyně od výrobce s vlastní lakovnou a tradicí od roku 1967. Kuchyně EWE se už více než 50 let vyrábí v rakouském Welsu nedaleko města Linz. Kuchyně jsou vyráběny s maximální péčí, vlastní lakovna výrobci umožňuje vyrobit na míru více než 2 000 různých odstínů kuchyní.

Důležité je sladit 5 zón

Zásoby potravin

Zásoby potravin

Jeden a ten samý nákup můžete ukládat půl hodiny nebo také 10 minut. Záleží na tom, kam s ním všude musíte.

Prostor pro mytí

Prostor pro mytí

Máte pořád spoustu nádobí? Pomůže vám správně vybraná a dobře umístěná myčka. Dáte do ní naráz všechny nože nebo talíře.

Ukládání nádobí

Ukládání nádobí

Představte si, že všechny talíře z myčky uložíte rychle do jediné zásuvky. A stejně tak i příbory.

Příprava jídla

Příprava jídla

Kdo u vás vaří, jak je vysoký a kde se mu bude nejlépe stát? Kam se hodí ostrůvek a co na něj dát? Vytvoříme kuchyni přímo pro vás.

Vaření a pečení

Vaření a pečení

Kdy je lepší plynová deska a kdy indukce? Jak se vaří s parní troubou? A opravdu potřebujete mikrovlnku? Jaký volit odsavač a vyplatí se ho udělat s odtahem ven? Probereme, do jakých spotřebičů investovat a na kterých naopak ušestřit.

Další hodiny hledání na internetu, nebo 90 minut u nás ve studiu?

Domluvit schůzku a dotáhnout své nápady

 

Příběh značky EWE

Kuchyně Ewe jsou kvalitní rakouské kuchyně s nadčasovým designem. Už více než 50 let se vyrábí nedaleko města Linz. Ewe používá velice kvalitní kování Blum s dlouhou životností. Majiteli kuchyně Ewe umožňuje uspořádat si prostor tak, aby se v něm nejen dobře vařilo, ale aby i skvěle vypadal.

Ukážeme vám různé tvary i barvy

Celá galerie