Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Srovnání BORA Pure, Classic a Professional na DesignBloku

Srovnání BORA Pure, Classic a Professional na DesignBloku

Při příležitosti otevření výstavy DesignBlok vypravila BORA svůj předváděcí kamion a poslala ho před pražské výstaviště. My jsme o této akci dostatečně dopředu věděli, tak jsme si zkusili zarezervovat kamion pro natáčení. To nám vyšlo a navíc nám byli úplně k dispozici obchodní zástupce pro Českou a Slovenskou republiku a jeho rakouský kolega. Natočili jsme pro vás tedy video, ve kterém srovnáváme tři řady odsavačů s varnými deskami. Najdete tu jak parádní základní model BORA PURE, tak i skvělou řadu BORA Classic i nejvyšší třídu BORA Professional.

V čem se tyto tři řady liší?

BORA PURE

je postavená tak, aby v kuchyni dokázala skvěle sloužit většině domácích kuchařek a kuchařů. Má dvě velké plotny vpředu, dvě střední plotny vzadu. Tím už překonává většinu klasických varných desek, které většinou vepředu mají jen jednu velkou plotnu (a jednu střední) a vzadu pak mají většinou jednu střední a jednu malou. Navíc parádně saje a umí i automaticky řídit výkon odsavače v závislosti na výkonu jednotlivých ploten.

BORA Classic a BORA Professional

jsou řady pro náročnější kuchaře. Lidově řečeno pro ty, kteří se v kuchyni chtějí nebo potřebují trochu víc vyřádit. Zajedno umožňuje kombinaci několika různých varných desek prakticky v nekonečně dlouhé řadě. Byť nejčastější použití jsou stejně dvě varné desky a uprostřed odsavač par. Zadruhé jsou tyto řady designově odlišné, protože mají místo kruhové "trysky" štěrbinový odsavač. A zatřetí pak řada BORA Professional umožňuje více kombinací použití motorů. Ať už jde o motor přímo pod varnými deskami, motor v soklu nebo pak motory po cestě, na fasádě či střeše.

BORA Professional

má pak navíc ještě ovládání masivními nerezovými knoflíky s elektronickými funkcemi. Umožňuje tak, stejně jako Classic, nastavit časování ploten, nastavení teploty tepanu atd.