Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Myčka nádobí - sušení AutoOpen a dávkování PowerDisk

AutoOpen

Běžná myčka nádobí se na konci programu vždy dosuší do nějakého stupně, kdy je potřeba ji otevřít a nechat ji doschnout. Je důležité to dělat až ve chvíli, kdy už je myčka vychladlá, tedy cca 30 minut po tom, co dá myčka znamení o ukončení programu. Je to proto, abyste si nezničili nábytek. Kdybychom myčku otevřeli příliš brzy po skončení procesu sušení, tak by nám při mírném otevření dvířek vycházející pára poškodila pracovní desku, dvířka a přilehlé skříňky.

U myček Miele je tento problém řešen funkcí AutoOpen, kdy myčka před ukončením programu nahřeje pracovní desku, dosuší nádobí do potřebného stavu a pak se sama pootevře a nuceně vyfouká zbylou páru z myčky ven.

Má to dvě výhody:

  • Nemusíte se o nádobí starat. Například když jedete na víkend nebo myjete navečer. Myčku poté najdete ve stavu, kdy je nádobí už vysušené. Když máte čas a chuť, tak myčku vyklidíte.
  • Nebo přijedete třeba za týden a nádobí zůstane suché a "voňavé".

PowerDisk

Tato funkce je novinkou z roku 2019. Jedná se o automatické dávkování speciálního mycího granulátu. Na vnitřní straně dvířek myčky se nachází místo pro speciální zásobník, ze kterého si myčka sama dávkuje potřebné množství granulátu pro daný mycí program. Vy zhruba jednou za měsíc doplníte leštidlo a zásobník s granulátem a myčka si sama bere to, co potřebuje. Jednou za čas doplníte sůl stejně jako u klasické myčky.

Má to tu výhodu, že si myčku můžete nastavit pro jednotlivé dny, např. Po až Pá, aby se sama spustila v určitý čas. Pak stačí, aby byla v daném čase zavřená dvířka a myčka se sama spustí a po domytí se sama otevře. Vy pak nemusíte nutně spěchat s jejím vyklízením a můžete se v klidu věnovat příjemnějším činnostem.