Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Místnost pro kuchyni jsme společně převrátili nohama vzhůru

Oslovili nás rodiče dvou odrostlých dětí s požadavkem nového odsavače par Bora. Nová kuchyně se měla dělat již před rokem, ale díky nechtěným vlivům to nedopadlo. Zákazníci z toho byli trochu špatní a hledali tak nového dodavatele. Po shlédnutí původního projektu jsme zakázku vzali jako výzvu. Vytvořili jsme k projektu několik dalších návrhů a pustili se s majiteli do práce. Vedle stávající kuchyně byl zrekonstruovaný obývací pokoj s prostornou jídelnou. Původní kuchyně zabírala jeden z průchodů a nám to přišlo škoda. Chtěli jsme paní majitelce dopřát luxus volného pohybu a splnit ji sen s vařením na ostrůvku. 

Výsledkem je vzdušná ostrůvková kuchyně s barovým sezením. V ostrůvku je do roviny zapuštěná flexindukční varná deska s  odsavačem par Bora Professional a dostatek prostoru na vaření, přípravu i mytí. V bloku vysokých skříní tvoří výraznou linii vestavné spotřebiče: pečicí trouba a kompaktní parní trouba s kávovarem, doplněné nahřívači šálků a talířů. Takto ve výšce umístěné spotřebiče nám umožňují pohodlnější manipulaci. Dále je zde zabudovaná chladnička s PerfectFresh zónou a pod troubou vestavěná myčka nádobí. Zajímavým a praktickým prvkem jsou dvě roletové skříně s vnitřním osvětlením, skleněnými policemi a elektrickými zásuvkami pro drobné přístroje. Kuchyně tak skýtá dostatek úložného prostoru. 

Celá kuchyně je v provedení matné saténové sklo bílé barvy. Pracovní deska, boky ostrůvku a dřez jsou z Corianu a díky tomu tak  celá plocha působí krásně celistvě. Kontrastem k bílé barvě kuchyně je dřevěná dýha, kterou jsme použili na barovou desku a obklad stěny za ostrůvkem. 

Jak se vám kuchyně líbí?