Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Luxusní kuchyně v dekoru zlaté kůže s černou sedla náročnému manželskému páru

Při první návštěvě stavby stály jen obvodové zdi do výšky pasu. Samotná stavba je velmi zajímavá, neboť má celý dům zkosený půdorys. Záměrem manželů bylo dostat do nového domu starožitné kousky z původního bydlení. Vytvořili jsme několik variant uspořádání kuchyně, z nichž nakonec zvítězilo vaření do prostoru. Ostrůvek může sloužit i jako barové sezení. 

V kuchyni jsou prakticky navazující zóny. Ostrůvkem začíná část s vařením, dále je zde místo pro přípravu a část mycí. V bloku vysokých skříní je zabudovaná chladnička a ve výšce kombinovaná pečicí trouba. Pan majitel si sám pořídil odsavač par, který si nechal před instalací kuchyně namontovat. Spodní řada horních skříněk má světelná dna, která dostatečně osvětlují pracovní plochu. Podsvícené sokly spodní část kuchyňské linky už jen podtrhují.

Největším oříškem bylo vybrat dekor kuchyně. Naštěstí jsme na ladění barev měli dostatek času. Z počátku jsme se nemohli shodnout na barevném dekoru. Nakonec nás napadlo zkusit použít novinku - dekor zlaté kůže v kombinaci s černou. Zákazníkům se barevná kombinace okamžitě zalíbila. Černou pracovní desku dodal místní kameník. Do ní je zespodu namontovaný nerezový dřez a shora namontovaná indukční varná deska. Majitelé si kuchyni vkusně doladili barovým osvětlením a dalšími doplňky.

Kuchyně celkově působí vkusným neotřelým dojmem. Kombinace moderní kuchyně se starožitnými kusy nábytku se zdařila.

Jak se vám kuchyně líbí?