Všechny schůzky si domlouváme předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Případně se rádi potkáme online přes videohovor i vzdálenou plochu. Stačí zavolat nebo napsat a domluvit si schůzku. Těšíme se na vás! :-)

Katalog realizací

Kromě samotných kuchyní se také aktivně zajímáme o nejnovější trendy ve vaření a pravidelně v našem studiu pořádáme Kulinářské večery vedené šikovnými šéfkuchaři.

Babičce, dědečkovi i vnoučatům tu bude určitě chutnat

Tato kuchyně byla už druhá do rodiny. Už zhruba deset let zpátky jsme majitelčině dceři s rodinou dělali kuchyni do podobně uspořádaného bytu. Když se pak rozhodla i maminka vyměnit původní kuchyni za novou, obrátila se na nás. A z toho máme velkou radost.

V místnosti jsme potřebovali zachovat jídelní stůl pro čtyři strávníky. Kromě toho se tam musela vejít i chladnička, myčka, varná deska, odsavač a obě trouby - pečicí a mikrovlnná. Varnou desku se zákazníci rozhodli po několika diskusích nechat plynovou. Z připravených návrhů jsme doladili ten, kde hezky navazují jednotlivé pracovní zóny kuchyně od mytí, přes přípravu až po vaření.

Maminka i s dcerou s námi aktivně kuchyni barevně ladily a nakonec jsme skončili u kombinace bílého matného laku se dřevem. Dlouho jsme pak řešili výběr motivu na sklo, kterým je obložena nika. Vyhrála fotografie s motivem moře. Věříme, že teď už dělá kuchyně radost oběma manželům a že tam tvoří spoustu dobrot nejen pro sebe, ale i pro vnoučata a jejich rodiče.

Jak se kuchyně líbí vám?


Nolte

Rodinná firma z Německa s více než 60letou tradicí. Nolte kuchyně mají kvalitní plnovýsuvy s nosností až 80kg, prakticky řešené úložné prostory, trvanlivé korpusy, stabilní pracovní desku, odolné povrchy a doladěné detaily. Ať vyberete rustikální styl, či minimalistický design, kuchyně vám bude sloužit dlouhá léta.

Kuchyně Nolte